Class Time Team Score Team HT Odds W/D/L
2017-11-19 Sunday
SPA T923:59 Antequera CF2 - 2Almeria B
ENG PR23:59 Watford *2 - 0West Ham United1-00/0.5W
INT CF23:55 MFM FC2 - 1Bukola Babes(ABS)1-1
HOL D123:45 Roda JC Kerkrade0 - 1AZ Alkmaar *0-01D
SPA T123:45 Cultural Areas2 - 2Ourense
SPA T123:45 CD Boiro2 - 1Arenteiro
SPA T1323:45 UD Los Garres1 - 0La Hoya Lorca CF B
AUT D123:30 Red Bull Salzburg *5 - 0Sturm Graz 3-01W
BUL D123:30 Vitosha Bistritsa0 - 0Levski Sofia *0-01.5/2L
SPA D3-A23:30 Racing de Ferrol0 - 1Fuenlabrada *0-00/0.5W
SPA D3-A23:30 CD Artistico Navalcarnero *2 - 1Gimnastica Segoviana 0-10.5W
SPA T123:30 Celtiga FC0 - 3Arosa Sociedad Cultural
SPA T1123:30 Unio Esportiva Petra1 - 0UD Collerense
SPA T1323:30 EDMF Churra1 - 0Club Deportivo Cieza
SPA T1323:30 Mar Menor1 - 1UCAM Murcia B1-0
SPA T1323:30 CF El Castillo2 - 0La Union CF
SPA T1323:30 NV Estudiantes de Murcia CF0 - 0Muleno CF0-0
SPA T1423:30 Atletico Pueblonuevo0 - 1CP Valdivia0-1
SPA T1423:30 Cacereno1 - 0CD Diocesano
SPA T1623:30 Calahorra6 - 0UD Logrones B
SPA T1723:30 Utebo FC1 - 3AD Almudevar0-2
SPA T1823:30 Quintanar Del Rey1 - 1UD Almansa0-0
SPA T1823:30 Atletico Tomelloso1 - 1CD Marchamalo
SPA T1823:30 Mora CF2 - 1UB Conquense2-1
SPA T1823:30 Almagro CF1 - 2Villarrubia CF
SPA T1823:30 CP Villarrobledo6 - 0CD Madridejos
SPA T823:30 SD Almazan1 - 1Atletico Bembibre1-0
SPA T823:30 Atletico Tordesillas1 - 0Numancia B
SPA T923:30 Atletico Malagueno5 - 1Martos Club Deportivo1-0
ITA C1-A23:30 Livorno *2 - 1Olbia1-10.5/1W1/2
ITA C1-A23:30 Pistoiese *2 - 1Piacenza1-00/0.5W
ITA C1-A23:30 Pontedera *0 - 0S.S.D. Monza 19120-00/0.5L1/2
ITA C1-A23:30 Giana Erminio *5 - 0Prato 2-00.5W
MAL D223:15 Melita FC1 - 2Zejtun Corinthians0-0
MAL D223:15 Sirens5 - 1Zabbar St. Patrick3-0
SCO PR23:15 Hearts *1 - 1Partick Thistle0-00.5L
SPA T123:15 UD Barbadas1 - 0Villalonga FC
SPA T123:15 Racing Villalbes2 - 0CD Choco
SPA T1323:15 Club Atletico Pulpileno1 - 0Pinatar CF
SPA T1723:15 CA Monzon1 - 2CDJ Tamarite
SPA D123:15 Espanyol *0 - 2Valencia0-00L
GRE SL23:15 Pas Giannina *1 - 1Panaitolikos Agrinio1-00.5L
GRE SL23:15 Platanias FC *0 - 3Asteras Tripolis0-20/0.5L
QAT D123:10 Al Duhail SC *8 - 2Al-Khuraitiat4-02W
QAT D123:10 Al-Arabi SC2 - 4Al Rayyan *0-21W
ANDSL23:00 UE Sant Julia1 - 0Lusitanos la Posa0-0
BEL D223:00 St. Gilloise *1 - 1Tubize1-00/0.5L1/2
BOS PL23:00 NK Siroki Brijeg3 - 0GOSK Gabela 2-0
DEN SASL23:00 Sonderjyske3 - 0FC Kobenhavn *2-00.5L
LUX D123:00 Union Titus Petange1 - 1US Mondorf-les-Bains 0-0
LUX D123:00 Racing Union Luxemburg3 - 2Rodange 911-0
LUX D123:00 US Esch1 - 6F91 Dudelange0-2
LUX D123:00 Fola Esch2 - 1Hamm RM Benfica FC2-0
MAL D123:00 Hamrun Spartans0 - 0Valletta FC0-0
MAR D123:00 Chabab Atlas Khenifra *0 - 0Kawkab de Marrakech0-00/0.5L1/2
MAR D123:00 RCOZ Oued Zem(N) *1 - 0Olympique Club de Khouribga0-00W
MAR D223:00 MCO Mouloudia Oujda3 - 2Maghreb Fez
MAR D223:00 RB Rachad Bernoussi1 - 2Itihad Z. Khemisset
MAR D223:00 ASS Association Sportive de Sale1 - 1Union Sportive Sidi Kacem
MAR D223:00 Chabab Ben Guerir0 - 2Raja de Beni Mellal
MAR D223:00 JSM Jeunesse Sportive El Massira1 - 2Olympique Dcheira
MAR D223:00 Wydad Fes1 - 1CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid
MEX U2023:00 Deportivo Toluca Mexiquense U201 - 1Club Tijuana(U20)1-0
POR Cup23:00 Moreirense *5 - 2Felgueiras3-01.5W
POR Cup23:00 Academica Coimbra *1 - 0CD Nacional0-00/0.5W
POR Cup23:00 Caldas1 - 1FC Arouca *1-00.5L
POR Cup23:00 Uniao Leiria0 - 3Aves *0-10.5/1W
POR Cup23:00 CF Uniao Madeira *4 - 2SC Freamunde2-20.5/1W
POR Cup23:00 Vizela1 - 1Vilaverdense1-1
POR Cup23:00 Farense2 - 1Leixoes *1-10/0.5L
SUI D123:00 Young Boys *2 - 1Zurich1-10.5/1W1/2
SUI D123:00 Grasshoppers *2 - 0FC Thun0-00.5W
SUI D123:00 Lausanne Sports *3 - 1FC Luzern1-10W
SUI D223:00 Chiasso *4 - 0Wohlen3-00.5/1W
SCO LCH23:00 Dundee United *3 - 0Falkirk3-00.5W
TUR D223:00 Rizespor *3 - 0Istanbulspor0-00.5/1W
SPA T1323:00 Deportiva Minera2 - 0Real Murcia B
SPA T1623:00 CD Alfaro3 - 0CD Berceo
SPA T1723:00 CD La Almunia1 - 3SD Tarazona
SPA T1723:00 SD Ejea1 - 1CD Caspe
SPA T1723:00 CD Binefar1 - 1Valdefierro
SPA T1723:00 SD Borja1 - 1CF Illueca
SPA T1723:00 AD Sabinanigo1 - 2Teruel
SPA T1823:00 Atletico Ibanes1 - 0Manchego Ciudad
SPA T223:00 UD Llanera3 - 1CD Tuilla1-0
SPA T623:00 CD Bunol1 - 1UD Paterna0-1
SPA T823:00 CD Cebrerena2 - 1Real Burgos
SPA T823:00 CD Beroil Bupolsa(Tino)2 - 2Real Avila CF
SPA WD123:00 Real Betis Women's2 - 4Atletico de Madrid Women's *1-21.5/2W1/2
SPA D223:00 Rayo Vallecano *1 - 0Barcelona B0-01D
HUN D223:00 Csakvari TK2 - 1Kazincbarcika1-0
HUN D223:00 ETO Gyori FC1 - 2MTE Mosonmagyarovar0-2
HUN D223:00 Bekescsaba3 - 1Dorogi FC2-0
HUN D223:00 Zalaegerszeg TE0 - 0Soproni SVSE-GYSEV0-0
ENG RYM23:00 Leatherhead4 - 0Wingate & Finchley4-0
JOR D123:00 Ramtha SC *0 - 0That Ras0-01L
SPA T1722:45 CD Belchite 970 - 1UD Fraga
SPA T1722:45 CD Robres2 - 1CD Carinena
SPA T1722:45 Brea1 - 0CD Sarinena
SPA T222:45 CD Praviano2 - 1Club Siero
6 Pages in total [1] [2] [3] [4] [5] [6]