Class Date Team   Team  
2017-11-22 Wednesday
INTERF11-22 16:30Australia Women'sChina Women's  
CZE U1911-22 17:30Zlin(U19)Banik Ostrava(U19)  
INT CF11-22 18:00Busan I'ParkSangju Sangmu FC  
GEO D111-22 18:00Dila GoriFC Shukura Kobuleti  
GEO D111-22 18:00Torpedo KutaisiDinamo Batumi  
GEO D111-22 18:00Lokomotiv TbilisiSamtredia  
GEO D111-22 18:00FC Kolkheti PotiChikhura Sachkhere  
GEO D111-22 18:00FC Saburtalo TbilisiDinamo Tbilisi  
BAN D111-22 18:30Team BJMCChittagong Abahani Limited  
RUS D211-22 19:00Luch Energiya VladivostokFC Tyumen  
UEFA YL11-22 19:00Qarabag(U19)Chelsea(U19)  
UEFA YL11-22 19:00CSKA Moscow U19Benfica(U19)  
CZE U1911-22 19:15Pardubice(U19)MFK Karvina(U19)  
MAR D111-22 20:00Wydad CasablancaDHJ Difaa Hassani Jadidi  
BOS Cup11-22 20:00NK Siroki BrijegFK Zeljeznicar Sarajevo  
BOS Cup11-22 20:00Rudar PrijedorFK Krupa  
BOS Cup11-22 20:00Olimpik SarajevoZvijezda 09 Brgule  
BOS Cup11-22 20:00FK SlogaSloboda Tuzla  
MKD D111-22 20:00FK SkopjeFK Shkupi  
MNE CUP11-22 20:00FK Grbalj RadanoviciFK Ibar Rozaje  
MNE CUP11-22 20:00Lovcen CetinjeOFK Igalo  
MNE CUP11-22 20:00FK Mladost PodgoricaFK Mornar  
MNE CUP11-22 20:00FK Sutjeska NiksicFK Buducnost Podgorica  
CZE U1911-22 20:00FC Bohemians 1905 U19SK Sigma Olomouc(U19)  
HUN U1911-22 20:00Debreceni VSC (U19)Ferencvarosi TC U19  
THA LC11-22 20:00Muang Thong UnitedChiangrai United  
SPA T1111-22 20:00CE EsporlesUnio Esportiva Petra  
KSA D111-22 20:05Al-KawkabAl-Hazm  
KSA D111-22 20:10Al MojzelDhamk  
KSA D111-22 20:30Al-TaiAl Qaisoma  
CRO D211-22 20:30NK DugopoljeHajduk Split II  
EGY D111-22 20:45El Raja Marsa MatruhWadi Degla SC  
BAN D111-22 20:45Mohammedan DhakaAbahani Limited Dhaka  
SAPL11-22 21:00Supersport UnitedAjax Cape Town  
ALB D111-22 21:00Vllaznia ShkoderLushnja KS  
TUN D111-22 21:00C. A. BizertinClub Africain  
TUN D111-22 21:00Esperance Sportive ZarzisJ.S. Kairouanaise  
TUN D111-22 21:00US Ben GuerdaneClub Sportif Sfaxien  
RUS D2S11-22 21:00FK Krasnodar IIKuban Krasnodar B  
GER RegNO11-22 21:00FC Lokomotive LeipzigChemie Leipzig  
UEFA YL11-22 21:00Paris Saint Germain (U19)Celtic(U19)  
UEFA YL11-22 21:00Atletico de Madrid(U19)AS Roma U19  
ITA PRO LC11-22 21:30Renate ACGiana Erminio  
ITA PRO LC11-22 21:30BassanoFeralpiSalo  
ITA PRO LC11-22 21:30ReggianaPrato  
UEFA YL11-22 22:00Sporting Lisbon(U19)Olympiakos Piraeus(U19)  
UEFA YL11-22 22:00FC Saburtalo Tbilisi(U19)Brodarac(U19)  
IND SL11-22 22:30Pune CityDelhi Dynamos  
EGY D111-22 23:00Masr El MaqassahPetrojet FC  
MAR D211-22 23:00JSK Chabab Kasba TadlaWydad Temara  
RUS D2S11-22 23:00AlaniaFK Anzhi-2 Makhachkala  
UEFA YL11-22 23:00Esbjerg FB(U19)Inter Milan U19  
UEFA YL11-22 23:00Juventus U19Barcelona U19  
UEFA YL11-22 23:00Budapest Honved U19Krasnodar(U19)  
UEFA YL11-22 23:00Anderlecht U19Bayern Munich(U19)  
UEFA YL11-22 23:00Basel (U19)Manchester United U19  
KSA D111-22 23:20Al-RbeeaAl-Orubah  
ITA PRO LC11-22 23:30ViterbeseTeramo  
SAPL11-22 23:59Free State StarsChippa United FC  
UEFA YL11-22 23:59FK Zeljeznicar Sarajevo(U19)NK Lokomotiva Zagreb U19  
2017-11-23 Thursday
CZE WCup11-23 00:30Brno Women'sSynot Slovacko Women's  
UEFA CL11-23 01:00QarabagChelsea FC  
UEFA CL11-23 01:00CSKA MoscowSL Benfica  
POL D211-23 01:00Ruch ChorzowWigry Suwalki  
SUD PR11-23 01:00Al-Hilal OmdurmanKhartoum Al Watani  
UEFA YL11-23 01:00Molde(U19)Zimbru Chisinau(U19)  
GERJBN11-23 01:30VfL Osnabruck(U19)Werder Bremen(U19)  
ITA PRO LC11-23 01:30PontederaLucchese  
SAPL11-23 01:30Polokwane City FCMaritzburg United  
SAPL11-23 01:30Platinum StarsBloemfontein Celtic  
SAPL11-23 01:30AmaZuluKaizer Chiefs FC  
GER RegN11-23 02:00Germania Egestorf LangrederETSV Weiche Flensburg  
EGY D111-23 02:00Tala'ea El GaishZamalek  
GER BJBW11-23 02:00Koln(U17)Bayer Leverkusen(U17)  
GER RegN11-23 02:30Hannover 96 AmFC Hansa Luneburg  
INT CF11-23 03:00UA HortaUE Llagostera  
ITA PRO LC11-23 03:30US Casertana 1908Sambenedettese  
ITA PRO LC11-23 03:30CataniaCosenza Calcio 1914  
UEFA CL11-23 03:45JuventusBarcelona  
UEFA CL11-23 03:45Sporting Clube de PortugalOlympiakos Piraeus  
UEFA CL11-23 03:45Atletico de MadridAS Roma  
UEFA CL11-23 03:45BaselManchester United  
UEFA CL11-23 03:45Paris Saint GermainCeltic  
UEFA CL11-23 03:45AnderlechtBayern Munich  
INT CF11-23 03:45Thamesmead TownAFC Sudbury  
ENG LCH11-23 03:45IpswichSheffield Wed.  
ENG LCH11-23 03:45WolvesLeeds United  
ENG LCH11-23 03:45MiddlesbroughBirmingham  
ENG FAT11-23 03:45Cray WanderersMoneyfields  
URU D111-23 04:00CA River PlateCA Penarol  
URU D111-23 04:00Centro Atletico FenixCerro Montevideo  
URU D111-23 04:00CA Juventud de Las PiedrasLiverpool P.  
URU D111-23 04:00IA Sud AmericaBoston River  
CRC D111-23 04:00Guadalupe FCUniversidad de Costa Rica  
CRC D111-23 04:00AlajuelenseLimon FC  
CRC D111-23 04:00Deportivo SaprissaSantos De Guapiles  
CRC D111-23 04:00Cartagines Deportiva SAAD Grecia  
CRC D111-23 04:00Perez ZeledonMunicipal Liberia  
CRC D111-23 04:00AD CarmelitaHerediano  
ARG D2M211-23 04:00Deportivo MerloItuzaingo  
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]
2017-11-23 Thursday
Jam D111-23 05:30Sandals South CoastReno FC  
Jam D111-23 05:30Waterhouse FCBoys Town  
Jam D111-23 05:30Tivoli GardensUniversity of the West Indies(UWI) FC  
Jam D111-23 05:30Montego Bay UtdHumble Lions  
ARG D111-23 06:15River PlateUnion Santa Fe  
LIB Cup11-23 07:45Gremio (RS)Lanus  
PER D111-23 08:00Alianza LimaUTC Cajamarca  
INTERF11-23 11:00VanuatuEstonia  
AUS D111-23 16:50Newcastle Jets FCMelbourne Victory FC  
SYR D111-23 20:00Al Shorta DamascusAl-Jaish Damascus  
SYR D111-23 20:00Al-Ittihad AleppoAl Nawair FC  
SYR D111-23 20:00Al-MohafzaHerafio Halab  
TUN D211-23 20:00A.S DjerbaOlympique de Beja  
TUN D211-23 20:00Sporting Ben ArousJendouba Sport  
TUN D211-23 20:00EO Sidi BouzidAS Slimane  
TUN D211-23 20:00S.S. SfaxienCS. Hammam-Lif  
TUN D211-23 20:00ChebbaStade Africain Menzel Bourguiba  
PFBFC11-23 20:25Ohud Medina U21Al-Baten(U21)  
PFBFC11-23 20:25Al-Jeel U21Hajer(U21)  
PFBFC11-23 20:25Al-Faisaly Harmah(U21)Al Khaleej(U21)  
PFBFC11-23 20:25Al-Fateh(U21)Al-Ansar Medina U21  
PFBFC11-23 20:25Al-Shabab(U21)Al Ahli Jeddah U21  
PFBFC11-23 20:25Al Ittihad U21(KSA)Al Hilal(U21)  
PFBFC11-23 20:25Al-Qadasiya(KSA)Al Nasr Riyadh U21  
UAE LP11-23 20:40Al WahdaAl-Sharjah  
UAE LP11-23 20:40Al-Jazira(UAE)Emirates Club  
UAE LP11-23 20:40Al Nasr DubaiAl Ahli Dubai  
UAE LP11-23 20:40Al-DhafraHatta Club  
UAE LP11-23 20:40Dabba Al-FujairahAl Ain  
UAE LP11-23 20:40Al Wasl DubaiAjman Club  
EGY D111-23 20:45Alassiouty SportAl Masry  
OMA D111-23 21:45Al MudhaibhiOman Club  
OMA D111-23 21:45Al Shabab(OMA)Saham  
OMA D111-23 21:45MuscatMrbat  
OMA D111-23 21:45Al SalamDhofar  
OMA D111-23 21:45Al NasrSohar Club  
OMA D111-23 21:45AL-NahdaAl Oruba Sur  
OMA D111-23 21:45Al-Suwaiq ClubFnjaa SC  
JOR D111-23 22:00Ramtha SCAl-Baq'a  
JOR D111-23 22:00That RasAl Jazeera Amman  
IND SL11-23 22:30Chennaiyin FCNortheast United  
EGY D111-23 23:00Al Nasr CairoEl Entag Al Harby  
KSA PR11-23 23:45Al-FeihaAl-Shabab(KSA)  
KSA PR11-23 23:50Al-RaedUhud Medina  
UEFA EL11-23 23:59FC AstanaVillarreal  
2017-11-24 Friday
JOR D111-24 00:30Al-YarmoukAl Wihdat Amman  
QAT D111-24 01:10Umm SalalQatar SC  
QAT D111-24 01:10Al Khor SCAl-Sailiya  
QAT D111-24 01:10Al RayyanAl-Garrafa  
QAT D111-24 01:10Al-SaddAl Duhail SC  
QAT D111-24 01:10Al-KhuraitiatAl-Ahli Doha  
QAT D111-24 01:10Al MarkhiyaAl-Arabi SC  
EGY D111-24 01:30Arab ContractorsEnppi  
KSA PR11-24 01:40Al-Nassr FCAl Ittihad Jeddah  
UEFA EL11-24 02:00Ostersunds FKZorya  
UEFA EL11-24 02:00KonyasporMarseille  
UEFA EL11-24 02:00Red Bull SalzburgVitoria Guimaraes  
UEFA EL11-24 02:00Lokomotiv MoscowFC Kobenhavn  
UEFA EL11-24 02:00FC Lugano(N)Hapoel Beer Sheva  
UEFA EL11-24 02:00FC Viktoria PlzenSteaua Bucuresti  
UEFA EL11-24 02:00RosenborgReal Sociedad  
UEFA EL11-24 02:00NiceZulte Waregem  
UEFA EL11-24 02:00LazioVitesse Arnhem  
UEFA EL11-24 02:00KolnArsenal  
UEFA EL11-24 02:00Zenit St.PetersburgFC Vardar Skopje  
UEFA EL11-24 02:00BATE BorisovCrvena Zvezda  
UEFA EL11-24 02:00Athletic BilbaoHertha BSC Berlin  
MAR D111-24 03:00FUS Fath Union Sportive RabatRaja Casablanca Atlhletic  
WWCPE11-24 03:30Austria Women'sIsrael Women's  
ENG RYM11-24 03:45Staines TownHendon  
URU D111-24 04:00Danubio FCEl Tanque Sisley  
URU D111-24 04:00Rampla Juniors FCNacional Montevideo  
UEFA EL11-24 04:05Skenderbeu Korce(N)Dynamo Kyiv  
UEFA EL11-24 04:05Sporting BragaHoffenheim  
UEFA EL11-24 04:05Partizan BelgradeYoung Boys  
UEFA EL11-24 04:05EvertonAtalanta  
UEFA EL11-24 04:05AEK AthensNK Rijeka  
UEFA EL11-24 04:05AC MilanAustria Wien  
UEFA EL11-24 04:05FC SheriffZlin  
UEFA EL11-24 04:05Maccabi Tel AvivSlavia Praha  
UEFA EL11-24 04:05LyonnaisApollon Limassol FC  
UEFA EL11-24 04:05Ludogorets RazgradIstanbul Buyuksehir Belediyesi  
HON D111-24 05:00Real Sociedad TocoaMarathon  
HON D111-24 05:00UPNFMCD Motagua  
HON D111-24 05:00CD OlimpiaJuticalpa  
HON D111-24 05:00Real EspanaCD Vida  
HON D111-24 05:00PlatenseHonduras Progreso  
Jam D111-24 05:30Cavalier FCArnett Gardens  
URU D111-24 06:00Plaza ColoniaRacing Club Montevideo  
URU D111-24 06:30Defensor SCWanderers FC  
CON CSA11-24 07:45CR Flamengo (RJ)Atletico Junior Barranquilla  
Jam D111-24 09:00Harbour View FCPortmore United  
AUS WAL11-24 16:30Melbourne Victory Women'sWS Wanderers Women's  
AUS D111-24 16:50Melbourne CityPerth Glory FC  
IRN PR11-24 19:45Teraktor-SaziSepidroud Rasht  
IRN PR11-24 19:45Sanat NaftMobarakeh Sepahan  
IRN PR11-24 19:45Padideh MashhadNaft Tehran  
IRN PR11-24 19:45Esteghlal KhozestanPeykan  
IRN PR11-24 19:45Pars Jonoubi JamPersepolis  
IRN PR11-24 19:45Zob AhanFoolad Khozestan  
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]